Mimaray

Kurumsal

MİMARAY

mimaray2Her zaman kaliteli üretim ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan Mimaray, yıllar süren ciddi atılımlar sonucunda sektörde önemli faaliyetlere imza atmıştır. Mimaray, alt yapı, kanalizasyon ve içme suyu inşaatlarında hizmet vermektedir. Firmamız uzman personel yapısıyla siz sayın müşterilerimize hizmet ilkelerinden kesinlikle taviz vermeden tüm projeleriniz için çözümler üretip aynı zamanda gerçekleştirmektedir.

 

NEDEN MİMARAY?

Mimaray; Her türlü probleminizi çözecek teknik alt yapıya ve kadroya sahiptir.
Mimaray; Marka Tescili, TSE Standartları ve ISO 9001:2008,ISO 14001:2004,OHSAS 18001,2007 ve birçok kurum tarafından yeterlilik almış, onay görmüş ve kalitesini kanıtlamış bir firmadır.
Mimaray; ismi kalite güven ve başarı garantisidir.
Bizler Mimaray olarak; sadece çeşitli Alt yapı, kanalizasyon çözümleri değil aynı zamanda Türkiye’nin Geleceğine ve Teknolojik alt yapısına en kaliteli hizmeti sunmanın gururu ile hizmet verdiğimizin farkındayız.

 

GELİŞEN TÜRKİYE’NİN ÇAĞDAŞ FİRMASI MİMARAY

Kurulduğu 1974 yılından bu yana pek çok bina, altyapı, tesis, yol, site, iş merkezi ve özel konut inşa eden. Ticaret, sanayi, mimarlık ve nakliye alanlarında faaliyet gösteren MİMARAY, sahip olduğu tecrübeden, teknolojiden ve donanımlı kadrosunun üretme kapasitesinden aldığı güçle daha da büyük projeler gerçekleştirmeyi hedeflemiştir.

Temel prensibi, üstlendiği işleri, sağlam, kaliteli, modern teknik araç ve makine parkıyla zamanında bitirerek sahibine teslim etmek olan MİMARAY, gelişen Türkiye’nin çağdaş Firması olmaktan onur duymaktadır. Çağa ayak uydurmanın gereklerinden biri olarak teknolojisini sürekli olarak yenileme çabasında olan MİMARAY, ISO 9001 belgesine sahiptir.

MİMARAY, Türkiye’ye, Türk insanına yararlı işler yapmak amacından hareketle uluslar arası pazarlara açılmayı bir diğer hedef olarak koymuş ve kurumsallaşma çalışmalarının tamamlanmasını takiben faaliyete geçirmeyi planlamıştır.